Skip to main content

Професійно ростемо в Цитрусі

Слово кар’є́ра з італійської означає – дія, життєвий шлях, а з латини – віз, візок. Тобто щось веземо своїм життєвим шляхом. Певно досвід та зарплатню 😉

А якщо ви працюєте в Цитрусі то в тому візку буде ще:

  • Рішучість змінювати себе
  • Вміння дивувати оточуючих
  • Абсолютний азарт
  • Переконання в тому – що все можливо

Довести? Ось декілька прикладів наших колег. Загалом близько 639 людей отримали підвищення в компанії за 5 років, але почнемо з декількох історій.

Яна

В далекому 2014-му прийшла в компанію менеджеркою з персоналу і виконувала свою роботу настільки сумлінно, що досягла посади керівниці відділу. Але одного дня вирішила все кардинально змінити. З людьми спільну мову знаходити цікаво, а як щодо техніки? І Яна переходить до комерційного відділу електротранспорту (який лише почав розвиватись і ніхто не знав як буде далі) на посаду категорійної менеджерки. Чи варто казати, що за декілька років вона вже керує цим відділом, адже досвід лише примножується, а азарт росте. Спостерігаємо далі за її кар’єрою 😉

Роман

Маємо ще одного колегу, який «виріс» з департаменту персоналу – це Роман.

Він був крутим технічним тренером для персоналу мережі, справжнім наставником, другом і знавцем своєї справи. Та в долю знову втрутилась комерція (вже якась тенденція вимальовується) і Роман переходить від навчання до продажів в якості категорійного менеджера.

А з 2020 він вже керівник дивізіону департаменту комерції.

Олег

Складається враження що всі переходять в комерцію, але це не так. Олег прийшов до нас інженером-конструктором і його кар’єра розвивається в рамках одного департаменту.

За три роки він доріс до посади керівника відділу мережі Цитрус.

Аліна

Аліна розпочала свій шлях в Службі підтримки клієнтів в якості сервіс-менеджера. Потім обіймала посаду спеціалістки по роботі з клієнтами де добре прокачала навички комунікацій, що допомогло їй на внутрішньому конкурсі отримати посаду керівниці відділу післяпродажного обслуговування.

А ще за рік вона стає керівницею Служби підтримки клієнтів.